TORBY PAPIEROWE

Ekologiczne torby papierowe

Z każdym rokiem w sklepach jest coraz mniej plastiku. Sprzedawcy zachęcają do korzystania z ekologicznych rozwiązań, takich jak torby wielorazowego użytku lub torby papierowe. Przepisy dotyczące używania niektórych wyrobów z plastiku stają się coraz bardziej zaostrzone, w związku z tym, osoby prowadzące restauracje, firmy cateringowe, a nawet niektóre sklepy, coraz częściej decydują się na torby papierowe z nadrukiem (związanym z daną branżą lub personalizowane).

Torby z nadrukiem

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem stają się coraz popularniejsze. To rozwiązanie, które z jednej strony umożliwia klientom dbanie o środowisko i ma realny wpływ na ograniczanie plastiku, a z drugiej zaś strony może stanowić doskonałą reklamę biznesu. U nas torby papierowe z nadrukiem zamawiają przedstawiciele hoteli, restauracji, kawiarni i małej gastronomii. Korzystają z niskich cen i możliwości wykonania dowolnego nadruku. Oferujemy torby ekologiczne w kolorze białym lub brązowym. Są stylowe i utrzymane w duchu zero waste.

Jedna torba, wiele zastosowań

Mogłoby się wydawać, że torby papierowe cechują się mniejszą wytrzymałością niż foliowe, ale chcemy obalić ten mit. Są równie mocne i można przenosić w nich różnego rodzaju produkty – spożywcze, odzież, zakupy chemiczne. Wbrew pozorom, mogą być używane wielokrotnie. Ponadto, torby ekologiczne, porzucone w nieodpowiednim miejscu, nie będą miały aż tak negatywnego wpływu na środowisko, jak te foliowe, ponieważ znacznie szybciej się rozkładają. Torby papierowe z nadrukiem z powodzeniem mogą zastąpić nie tylko tak zwane „reklamówki”, ale również torebki prezentowe na upominki i alkohol. Pakując świąteczne prezenty, wystarczy ozdobić torbę ekologiczną kawałkiem wstążki lub zieloną gałązką, by uzyskać nietuzinkowe opakowanie, które z pewnością spodoba się obdarowanej osobie. Torby papierowe sprawdzą się także podczas różnego rodzaju konferencji i targów, na których uczestnicy mają dostać firmowe upominki.

Torby papierowe dobrej jakości

Wybierając torby papierowe do domu lub firmy, trzeba zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Pomimo tego, że są z papieru, dobre torby ekologiczne nie będą podatne na zabrudzenia. Dzięki specjalnej powłoce poradzą sobie z kurzem i delikatną wilgocią. Dobra jakość torby to także gwarancja, że udźwignie ona co najmniej kilka kilogramów rzeczy i nie ucierpi na tym poprzez naderwanie czy zupełne oderwanie uchwytów. Co do uchwytów, w naszej ofercie są torby z uchwytem skrętkowym i płaskim. Posiadamy także torby klockowe bez żadnych uchwytów. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów mamy pewność, że każdy klient znajdzie u nas torby idealne dla swojego domu czy firmy. Wierzymy, że warto zdecydować się na taką alternatywę dla toreb foliowych i tym samym regularnie dokładać własną cegiełkę do procesu dbania o jakże ważne, a tak często pomijane podczas działań środowisko zewnętrzne. Wybór toreb papierowych to krok do lepszego (ekologicznego) życia na naszej planecie.

Aktywne filtry