EKO OPAKOWANIA

Opakowania ekologiczne 

Świadomość ekologiczna i chęć dbania o planetę są ważne także w branży gastronomicznej. Dlatego w Horecapak oferujemy opakowania ekologiczne, z których pomocą zaopatrzysz swoją restaurację lub firmę cateringową w naczynia, które zachwycą klientów.

Sprawdź naszą pełną ofertę naczyń eko, które proponujemy i zobacz, na jakie typy opakowań warto zwrócić uwagę. 

Podkategorie

 • SZTUĆCE DREWNIANE

  Ekologiczne sztućce - drewniane, WPC, jednorazowe

  Świadomość ekologiczna jest coraz ważniejsza dla każdego z nas – zarówno klientów jak i przedsiębiorców. Dlatego oferujemy nie tylko pojemniki przyjazne środowisku, ale również drewniane sztućce jednorazowe, dzięki którym wspólnie dbamy o planetę. 

  Drewniane sztućce to sposób na estetyczne i ekologiczne sprzedawanie posiłków na wynos oraz podczas imprez plenerowych.

 • OPAKOWANIA NA WYNOS

  Eko opakowania na wynos

  W Horecapak dbamy o to, by każdy biznes związany z gastronomią i handlem znalazł u nas wyposażenie dla siebie. Dlatego w ofercie prezentujemy eko opakowania na wynos, ponieważ konsumenci są coraz bardziej świadomi zagadnień ekologicznych. Wybierz pojemniki i akcesoria gastronomiczne z naturalnych materiałów, które mniej obciążają środowisko.

  Sprawdź naszą ofertę papierowych opakowań na wynos i złóż zamówienie online!

 • EKO KUBKI

  Eko kubki biodegradowalne

  W gastronomii powoli odchodzi się od kubków plastikowych z tworzywa PP lub PET do napojów. Teraz najchętniej wybiera się eko kubki, które są łagodniejsze dla środowiska. Kubki biodegradowalne, czyli papierowe, które natura przetwarza znacznie szybciej niż tworzywa sztuczne. 

  Poznaj naszą ofertę kubków ekologicznych i wybierz produkty do swoich potrzeb. 

 • SŁOMKI EKOLOGICZNE

  Słomki ekologiczne 

  Już od pewnego czasu na próżno szukać plastikowych słomek w restauracjach, barach czy w zamówieniach z dowozem, w których znajdują się napoje. Negatywny wpływ tych akcesoriów na środowisko sprawił, że obecnie korzystamy z innych rozwiązań. Słomki ekologiczne wpisują się w obecne trendy i potrzeby planety.

  Zamów wybrane słomki eko z oferty Horecapak Bydgoszcz.

 • POJEMNIKI PAPIEROWE

  Pojemniki papierowe ekologiczne

  Z racji coraz wyższej świadomości ekologicznej, pojemniki papierowe zyskują popularność w gastronomii. Doceniamy to, że papier ma mniej obciążający wpływ na środowisko i szybciej się rozkłada. Dlatego podczas zamawiania akcesoriów do swojego biznesu, wybierz eko pojemniki na jedzenie.

  Klienci będą zachwyceni, a planeta nieskończenie wdzięczna! 

 • TALERZE PAPIEROWE

  Talerze papierowe jednorazowe

  Oferujesz klientom przepyszne jedzenie. Obsługujesz imprezy plenerowe i wydajesz posiłki uczestnikom wydarzenia. Aby wszystko szło sprawnie, niezbędne są papierowe talerze jednorazowe, na których podasz zamówienia

  Ekologiczne wykonanie – z papieru lub papieru kraftowego – nie obciąża środowiska. To bardzo ważne, bo klienci zwracają uwagę na takie niuanse, jak materiał wykonania jednorazowych naczyń gastronomicznych.  

 • MISKI PAPIEROWE

  Miski papierowe

  Do obsługi wydarzeń, podczas których serwujesz gościom jedzenie, przydają się miski papierowe. Poza nimi także inne naczynia, takie jak kubki, pojemniki, półmiski oraz akcesoria, do których należą na przykład pokrywki. 

  Do wyboru jest wiele produktów wykonanych z rozmaitych materiałów. Z ich pomocą sprawnie poczęstujesz klientów przysmakami ze swojej oferty. 

 • NACZYNIA Z OTRĄB

  Sztućce i naczynia z otrąb

  Naczynia z otrąb to ekologiczna alternatywa wobec plastikowych opakowań. Plastikowe pojemniki są nieprzyjazne środowisku, natomiast naczynia z otrębów nie tylko podlegają kompostowaniu, ale również świetnie wyglądają.

  Poniżej opowiemy o nich więcej. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w sztućce z otrębów i naczynia z otrąb. 

Aktywne filtry