Dozowniki

Specjalistyczne dozowniki do lokalów usługowych

Niezbędnym wyposażeniem nowoczesnej toalety w lokalu usługowym są dozowniki na ręczniki papierowe, mydło, oraz środki dezynfekujące. Te ostatnie stały się ostatnio nieodzownym elementem przy wejściu do każdego sklepu. Jeśli chcesz zaopatrzyć swoją firmę a profesjonalne dozowniki producent, bogaty asortyment takich produktów znajdziesz w sklepie online Horecapak.

Do czego służą profesjonalne dozowniki?

Jednym z podstawowych i najczęściej spotykanych urządzeń w toaletach publicznych jest dozownik do mydła. Pozwala on bezdotykowo pobrać niewielką ilość mydła potrzebną do umycia dłoni. Popularnym rozwiązaniem są również dozowniki na ręczniki papierowe. Możemy wyróżnić dwie najważniejsze zalety tego typu urządzeń. Po pierwsze, dbają o wysoki poziom higieny i zwiększają standard toalety, a po drugie, pomagają zaoszczędzić poprzez mniejsze zużycie papieru oraz mydła. Obecnie, niezwykle praktycznym i potrzebnym urządzeniem są również dozowniki na płyn dezynfekujący.

Sprawdzone dozowniki od czołowych producentów

W sklepie internetowym Horecapak znajdziesz dozowniki producent odznaczające się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. To niezawodne urządzenia, które znacznie podwyższą standard toalety i pozwolą znacznie zaoszczędzić poprzez mniejsze zużycie mydła oraz papieru. W naszym sklepie dostępne są również dozowniki do płynów dezynfekujących, w które powinien być zaopatrzony każdy lokal usługowy i sklep.

Aktywne filtry