Serwetki gastronomiczne – podstawowe artykuły dla gastronomii

Papierowe serwetki to podstawowe wyposażenie każdego punktu gastronomicznego. Dzięki nim możliwe jest zachowanie najwyższych standardów higienicznych. Takie artykuły wykorzystuje się nie tylko w punktach serwujących posiłki, ale również w barach czy hotelach. Wybierając serwetki, warto zwrócić uwagę na ich rodzaje. Te różnią się wieloma parametrami: ilością warstw, wymiarami, kolorem, wykończeniem. Nasza oferta to serwetki gastronomiczne dopasowane do każdych potrzeb.

Aktywne filtry

Serwetki gastronomiczne – higiena i bezpieczeństwo

Serwetki gastronomiczne, które znajdziesz w naszej ofercie, są stałym elementem restauracji, barów oraz innych placówek gastronomicznych. W takich miejscach pojawiają się zwykle na stolikach lub w pobliżu kas. Przy zamówieniach składanych na wynos bardzo często są do nich dołączane, dzięki czemu może wytrzeć w nie dłonie po zjedzeniu swojego posiłku. Tym, co wyróżnia oferowane przez nas serwetki papierowe, jest przede wszystkim:

  • wysoka chłonność,
  • doskonała wytrzymałość.

Dopasuj rozmiar i wygląd serwetek gastronomicznych

Wybierając serwetki gastronomiczne, warto zwrócić uwagę na ich rozmiar. Większe warianty mają 33x33 cm, mniejsze 24x24 cm. W kawiarniach z kolei doskonale sprawdzą się najmniejsze elementy w rozmiarze 17x17 cm. Możliwe jest także dopasowanie samego koloru serwetek. Chociaż najpopularniejsze są białe, to część klientów sięga po inne barwy. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się oferowane przez nas produkty w kolorze kremowym i czarnym. Są one eleganckie, a jednocześnie mniej banalne czy białe artykuły. Dokonując wyboru serwetek, możesz także zdecydować się na modele różniące się ilością warstw. To główny czynnik decydujący o ich chłonności.

Serwetki gastronomiczne przyjazne środowisku

Serwetki gastronomiczne to najbardziej higieniczny sposób na pozbycie się zanieczyszczeń – zarówno z dłoni, jak i z blatu stolika. Jest to również rozwiązanie przyjazne naturalnemu środowisku. Papier jest materiałem biodegradowalnym.

Potrzebujesz więcej informacji? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, a na pewno pomożemy!