Kubki papierowe – uniwersalne i wyjątkowo wytrzymałe

Kubki papierowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań przeznaczonych do gastronomii i nie tylko. Są one wyjątkowo cenione za swoją wytrzymałość. Zdarza się, że są one błędnie klasyfikowane jako mniej trwałe od swoich plastikowych odpowiedników. Natomiast te doskonałe spełniają swoje zadanie. Wybierając kubki papierowe do serwowania kawy czy herbaty na wynos w lokalu gastronomicznym, czy na stacji benzynowej – można mieć także pewność, że ciepły napój będzie znacznie dłużej utrzymywał swoją temperaturę.

Aktywne filtry

Kubki z papieru - Horecapak Bydgoszcz

Warto także zauważyć, że kubki papierowe mają także zdolność do zdecydowanie wolniejszego nagrzewania się. Oznacza to, że podawane w nich gorące napoje nie ogrzewają nadmiernie ścianek i nie ma ryzyka poparzenia się. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, szczególnie dla kierowców, którzy sięgają po herbatę czy kawę podczas prowadzenia samochodu.

Kubki papierowe jako eko rozwiązanie

Produkty ekologiczne, w tym eko opakowania cieszą się w ostatnich latach ogromnym zainteresowaniem. Takie właśnie są dostępne w naszej ofercie kubki papierowe. Większa świadomość wpływu szkodliwych elementów na środowisko naturalne, skutecznie odwraca uwagę od produktów plastikowych. Papier jest materiałem, który z łatwością można poddać recyklingowi. Najważniejszy jest jednak fakt, że jego rozkład jest znacznie szybszy w porównaniu z kubkami wykonanymi z tworzyw sztucznych.

Zależnie od zapotrzebowania i przeznaczenia, kubki papierowe dostępne są w naszej ofercie w różnych wariantach. Można wybierać spośród:

  • różnych pojemności,
  • kolorystyki,
  • wykonania (ilości warstw),
  • sposobu zamykania.

Kubki papierowe w nowoczesnym wydaniu

Poza klasycznymi produktami w kolorze bieli i brązu w naszej ofercie znajdziesz także kubki papierowe z ciekawymi grafikami. Wybierając je na kawę dla klientów, przyciągasz w naturalny sposób ich uwagę i wzbudzasz pozytywne emocje. Nic nie smakuje lepiej niż smaczna, ciepła kawa z kubka niosącego ze sobą pozytywny przekaz. Jest to coś, co może wyróżnić Cię na tle konkurencji.

Potrzebujesz więcej informacji? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.