Chemia profesjonalna dla hoteli, restauracji i firm cateringowych – doskonała skuteczność i wydajność

Chemia profesjonalna to różnego rodzaju preparaty, które wyróżniają się wysoką skutecznością i doskonałą wydajnością, które są tak pożądane w branży HoReCa. Są to płyny, żele i pasty do specjalnych zastosowań. Profesjonalne środki czystości radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach, a dzięki nim można pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. To nie tylko czystość, ale także najwyższa higiena i świeżość – te są wyjątkowo ważne szczególnie w przypadku obiektów publicznych, które codziennie odwiedzają tysiące osób.

Aktywne filtry

Profesjonalna chemia czyszcząca HoReCa – odpowiedź na różne potrzeby

Profesjonalne środki czystości sprawdzą się w każdych okolicznościach. Zależnie od konkretnych potrzeb można jednak wybrać preparaty, które najlepiej poradzą sobie z konkretnymi zadaniami. To bardzo ważne dla uzyskania najwyższej skuteczności. 

Profesjonalna chemia czyszcząca sprawdzi się w różnych obiektach. Najczęściej natomiast korzysta się z niej w takich miejscach jak:

  • zakłady pracy,
  • hotele,
  • lokale gastronomiczne,
  • warsztaty,
  • toalety publiczne,
  • szpitale,
  • placówki edukacyjne,
  • urzędy.

Zależnie od tego, jakie płyny, żele czy pasty wybierzesz, można zastosować je do podłóg, ścian, sufitów oraz powierzchni szklanych. Dostępne w naszej ofercie produkty mają także różną pojemność. Można więc zdecydować się na mniejsze i wyjątkowo poręczne opakowania 250 czy 500 ml. Znacznie korzystniejsze i częściej wybierane są jednak butelki 1-litrowe i 5-litrowe. Te wystarczają na dłuższy czas, co sprawia, że można zamawiać je rzadziej. Co więcej, są one także prostsze do przechowywania i atrakcyjniejsze cenowo.

Chemia profesjonalna i specjalistyczne preparaty do dezynfekcji

Poza utrzymaniem czystości, wiele obiektów wymaga zastosowania środków do dezynfekcji. Antybakteryjne mydła czy płyny do rąk (alkoholowe i bezalkoholowe) niezbędne są przede wszystkim w galeriach handlowych, placówkach medycznych czy toaletach publicznych. Dzięki nim każdy ma możliwość zadbania o higienę, która jest wyjątkowo ważna i pozwala pozbyć się niebezpiecznych bakterii.

Potrzebujesz więcej informacji? Użyj naszego formularza kontaktowego