Profesjonalna chemia samochodowa – czyste i zadbane auto

Chemia samochodowa to różnego rodzaju preparaty, których zadaniem jest usuwanie zabrudzeń z poszczególnych części pojazdu, a także ich ochrona przed zanieczyszczeniami lub czynnikami atmosferycznymi. Regularna pielęgnacja samochodu i profesjonalna chemia samochodowa są w stanie wydłużyć wytrzymałość tapicerki oraz innych komponentów pojazdu. Dzięki nim auto pięknie się prezentuje, co przekłada się także na sam komfort jazdy kierowcy i pasażerów.

Aktywne filtry

Chemia samochodowa – specjalistyczne preparaty czyszczące

Preparaty przeznaczone do samochodu to różnego rodzaju specyfiki. Ich przeznaczenie zależy od receptury opracowanej przez producenta. W naszej ofercie znajdziesz specjalne środki do:

  • czyszczenia tapicerki i dywaników,
  • nabłyszczania i ochrony opon,
  • mycia samochodów z dodatkiem wosku,
  • pielęgnacji kokpitów i elementów z tworzyw sztucznych,
  • pielęgnacji części mechanicznych i silników,
  • czyszczenia felg i karoserii.

Zwykle wszelkie zanieczyszczenia czy pobieżne czynności pielęgnacyjne wykonuje się na bieżąco – raz na tydzień lub dwa tygodnie. Od czasu do czasu warto jednak postawić na kompleksowe czyszczenie samochodu. Wymaga to oczywiście czasu, który poświęca się na tę czynność – jednak profesjonalna chemia samochodowa sprawia, że wszystko idzie sprawnie, a wnętrze pojazdu i wszystkie części zewnętrzne wyglądają niczym nowe.

Nie tylko chemia samochodowa – akcesoria do auta

Poza specjalistycznymi preparatami pielęgnacyjnymi do samochodów bardzo ważne jest także zastosowanie odpowiednich akcesoriów. Są to różnego rodzaju ściereczki oraz gąbki. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które poza wysoką jakością wyróżniają się także delikatnością. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że porysują plastikowe elementy pojazdu, felgi czy karoserię podczas ich czyszczenia. Gąbki i szmatki świetnie sprawdzają się do wszelkich prac porządkowych w aucie, a dostępność różnych rozmiarów sprawia, że dopasujesz je do konkretnych czynności pielęgnacyjnych.

Potrzebujesz więcej informacji? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego