Słomki ekologiczne 

Już od pewnego czasu na próżno szukać plastikowych słomek w restauracjach, barach czy w zamówieniach z dowozem, w których znajdują się napoje. Negatywny wpływ tych akcesoriów na środowisko sprawił, że obecnie korzystamy z innych rozwiązań. Słomki ekologiczne wpisują się w obecne trendy i potrzeby planety.

Zamów wybrane słomki eko z oferty Horecapak Bydgoszcz.

Aktywne filtry

Ekologiczne słomki w kolorze naturalnym

Ekologiczne słomki nie muszą być nudne! Nawet warianty naturalne mogą zwracać na siebie uwagę i być miłym dodatkiem do napoju i całego posiłku. 

Po wycofaniu plastikowych słomek będących zagrożeniem ekologicznym dla planety oraz zwierząt morskich, najpopularniejszą alternatywą dla plastiku stał się papier. Ekologiczne słomki papierowe są lekkie jak plastik, ale znacznie łagodniejsze dla środowiska.

Rozkładają się szybciej niż słomki z tworzyw sztucznych, a równie dobrze spełniają swoją rolę. Czas rozkładu jest istotny, bo zużywamy masę słomek. Każdy z nas, pijąc drinka w czasie wieczornego wyjścia z przyjaciółmi zużywa zazwyczaj co najmniej jedną słomkę (ale zazwyczaj więcej!). 

Biorąc pod uwagę liczbę ludzi na świecie i liczbę wypijanych napojów, liczba wykorzystywanych słomek jest porażająca. Dlatego słomki eko są najlepszym rozwiązaniem dla gastronomii. 

Jednokolorowe słomki eko znajdziesz u nas w kilku wersjach:

  • naturalne w kolorze papieru kraftowego,
  • czarne
  • białe.

Niektóre warianty są pakowane w zbiorcze opakowania, inne są pakowane pojedynczo i następnie wysyłane w hurtowych kompletach. Twój wybór zależy od danej sytuacji, Twojej oferty i potrzeb Twojego biznesu.

Kolorowe słomki ekologiczne 

Poza “bezpiecznymi” kolorami i neutralnym designem oferujemy także odrobinę słomkowego szaleństwa. Dlatego proponujemy Ci także kolorowe słomki ekologiczne

Jeśli chcesz, by Twoja oferta wyróżniała się na tle innych, a zamówienia były atrakcyjniejsze wizualnie dzięki dodatkom, zdecyduj się na nieoczywiste eko słomki:

  • biało-niebieskie
  • biało-zielone
  • biało-czerwone
  • oraz warianty w różnokolorowe paski i kropki. 

To niedrogi i prosty sposób na wyróżnienie swojej oferty i napojów, które wyposażysz w kolorowe kontrastowe słomki.