POJEMNIKI CATERING

Dobre pojemniki na catering to podstawa prawidłowo funkcjonującego cateringu i restauracji. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór opakowań – plastikowych oraz papierowych, a także niezbędne produkty, takie jak zgrzewarka do pojemników i folia do zgrzewarki. Dzięki jednorazowym pojemnikom i sprzętowi umożliwiającemu zgrzewanie posiłków na gorąco klient ma pewność, że jego posiłek przetrwa transport w nienaruszonym stanie i nadal będzie ciepły.
Zgrzewarka do pojemników

Posiadanie urządzenia, jakim jest zgrzewarka do pojemników, znacznie ułatwia codzienną pracę w firmie cateringowej lub w restauracji czy hotelu. To nie tylko gwarancja profesjonalnego wyglądu zapakowanego na wynos posiłku, ale także komfort dla klienta, który otrzyma ciepłe i estetycznie podane danie. Dostępna w naszym sklepie zgrzewarka do pojemników pozwala na szczelne zamknięcie pudełka już w kilka sekund. Czas zrezygnować z ręcznego zawijania pudełek w folię aluminiową i postawić na nowoczesne pakowanie z użyciem prostego, a efektywnego urządzenia, którym jest zgrzewarka do pojemników.

Folia do zgrzewarki

Aby zgrzewarka do pojemników mogła prawidłowo pracować, niezbędna jest także specjalna folia do zgrzewarki. Właściwą folię charakteryzuje łatwość podczas odkrywania posiłku oraz system zapobiegający powstawaniu pary. Musi być zgodna z obowiązującymi normami, wytrzymała i bezpieczna w kontakcie z gorącą żywnością. Używana przez wielu restauratorów folia do zgrzewarki pozwala przede wszystkim na higieniczne pakowanie gotowych posiłków, jak i innych produktów spożywczych, takich jak wędliny, warzywa, sery. Każda folia do zgrzewarki sprzedawana jest w postaci rolek, które starczają na dłuższy czas. Prosta w obsłudze, w połączeniu ze zgrzewarką do pojemników ma szansę odmienić styl pracy i sprzedaży posiłków, które dzięki próżniowemu opakowaniu będą dłużej utrzymywały świeżość. Folia do zgrzewarki zabezpiecza pożywienie przed zepsuciem, wyparowaniem aromatu i wyschnięciem.

Jest 124 produktów.

Pokazano 1-50 z 124 pozycji

Aktywne filtry