Ekologiczne sztućce - drewniane, WPC, jednorazowe

Świadomość ekologiczna jest coraz ważniejsza dla każdego z nas – zarówno klientów jak i przedsiębiorców. Dlatego oferujemy nie tylko pojemniki przyjazne środowisku, ale również drewniane sztućce jednorazowe, dzięki którym wspólnie dbamy o planetę. 

Drewniane sztućce to sposób na estetyczne i ekologiczne sprzedawanie posiłków na wynos oraz podczas imprez plenerowych.

Aktywne filtry

Jednorazowe sztućce drewniane 

Jednorazowe sztućce drewniane to nie wszystko, co oferuje Horecapak. W naszej ofercie znajdziesz także sztućce wykonane z innych materiałów.

Na uwagę zasługują sztućce ekologiczne wykonane z mieszanki tworzywa PLA oraz otrąb. Tworzywo PLA to biodegradowalny poliester stworzony z surowców odnawialnych. Dzięki temu sztućce z otrąb i PLA są przyjazne dla środowiska i w pełni biodegradowalne.

Sztućce drewniane i sztućce z otrąb są jednorazowe, ale są znacznie lepszym rozwiązaniem w gastronomii niż jednorazowe sztućce plastikowe. Po użyciu i wyrzuceniu znacznie szybciej się rozkładają, ponieważ są biodegradowalne. Nadają się do kompostowania.

Drewniane sztućce zamów razem z pojemnikami ekologicznymi dostępnymi w ofercie Horecapak. Wyposaż zaplecze swojej firmy w papierowe tacki i lunchboxy, ekologiczne opakowania do zgrzewu i papierowe kubki. Do kompletu przydadzą się jeszcze wspomniane sztućce.

Klienci doceniają wprowadzanie do oferty proekologicznych rozwiązań. To oznacza, że inwestycja w drewniane sztućce jednorazowe do zamówień wiąże się z pozytywnymi wrażeniami klientów i budowaniem wizerunku Twojej firmy.

Drewniane sztućce w Horecapak Bydgoszcz

Jakie zalety mają drewniane sztućce, które zamówisz w Horecapak?

  • Drewniane sztućce oraz sztućce z otrąb i tworzywa PLA są przyjazne dla środowiska i nie zanieczyszczają go na długie lata po wyrzuceniu. Dzięki nim dbasz o planetę, a Twoi klienci są zadowoleni.
  • Klienci mogą zamawiać jedzenie z Twojej restauracji, nie tworząc masy niepotrzebnych i trudnych w przetworzeniu plastikowych odpadów.
  • Podczas organizacji cateringu czy realizacji imprez plenerowych potrzebna jest  masa opakowań i sztućców. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wykorzystanie ekologicznych odpowiedników tradycyjnych plastikowych opakowań
  • Drewniane sztućce są precyzyjnie wykonane i bezpieczne dla zdrowia klientów. Możesz swobodnie zaopatrywać swoje zaplecze w takie akcesoria. 
  • Ważna jest również warstwa estetyczna. Sztućce drewniane i z otrąb prezentują się fantastycznie. Są eleganckie i doskonale wyglądają w połączeniu z opakowaniami papierowymi. 
  • Drewniane sztućce oraz te wykonane z PLA i otrąb są neutralne smakowo. Nie wpływają na smak potraw ani same nie przesiąkają ich zapachem. To bardzo istotna informacja dla Twoich klientów. 

Zadbaj o planetę i środowisko, zapewniając swoim klientom sztućce drewniane jednorazowe oraz sztućce wykonane z mieszanki otrąb i PLA. Zapytaj o szczegóły poprzez formularz kontaktowy lub po prostu złóż zamówienie online.