Papiery toaletowe

Niezbędnym wyposażeniem każdej toalety jest papier toaletowy. Wybór odpowiedniego papieru jest tylko z pozoru prosty. Wiele zależy od tego, jak często użytkowana jest dana toaleta, a także czy kupujemy papier do domowej toalety, czy może biurowej lub publicznej. Do wyboru są papiery w różnych kolorach, jak i wzorach. Różnią się od siebie również grubością (dostępne są papiery 2-warstwowe i 3-warstwowe) oraz liczbą rolek w jednej paczce. Z reguły im więcej rolek papieru toaletowego w opakowaniu, tym bardziej ekonomiczny jest to zakup. Co ważne, w wielu przypadkach lepszą decyzją jest kupienie papieru grubszego i tym samym nieco droższego, ponieważ cienki znacznie szybciej się zużywa.

Papier toaletowy, a także ręczniki papierowe, najczęściej wykonywane są z celulozy, czasem z makulatury. Ten papier „z odzysku” jest dla wielu mniej komfortowy w użytkowaniu, ale za to lepszy dla środowiska. Ponowne użycie surowców jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania planety. Gdy stawiamy na szary papier toaletowy, możemy mieć pewność, że jest go dobry wybór, jeśli chodzi o wspieranie ekologicznych rozwiązań. Tego rodzaju papier jest wydajny i doskonale sprawdza się w toaletach, w których jest duże zapotrzebowanie na tego typu produkt (toalety publiczne, w lokalach, w biurach).

Oferujemy uniwersalny papier toaletowy (szary lub biały) dobrej jakości, w dużych, ekonomicznych rolkach i w wersji standardowej, pasującej do większości dozowników.

Aktywne filtry