Eko opakowania na wynos

W Horecapak dbamy o to, by każdy biznes związany z gastronomią i handlem znalazł u nas wyposażenie dla siebie. Dlatego w ofercie prezentujemy eko opakowania na wynos, ponieważ konsumenci są coraz bardziej świadomi zagadnień ekologicznych. Wybierz pojemniki i akcesoria gastronomiczne z naturalnych materiałów, które mniej obciążają środowisko.

Sprawdź naszą ofertę papierowych opakowań na wynos i złóż zamówienie online!

Aktywne filtry

Ekologiczne opakowania na wynos – rodzaje

Ekologiczne opakowania na wynos są coraz popularniejsze, więc oferta pojemników tego typu jest bardzo szeroka i obejmuje:

 • foodboxy często wykorzystywane w gastronomii;
 • tacki papierowe wykorzystywane do wydawania deserów czy innych mniejszych porcji żywności;
 • talerze papierowe;
 • pojemniki do sosów wraz z przykrywkami;
 • papierowe zamykane lunchboxy;
 • cateringowe pojemniki do zgrzewu, na przykład wykonane z pulpy trzcinowej;
 • kubki papierowe do wydawania napojów oraz pasujące do nich przykrywki; 
 • papierowe torby z uchem przeznaczone do pakowania zamówień na wynos lub z dostawą.

Z pomocą ekologicznych opakowań na wynos możesz w pełni zaopatrzyć zaplecze swojego baru, restauracji czy kawiarni

Twoi klienci będą zachwyceni tym, że wydajesz posiłki na wynos w wersji eko! 

Opakowania na wynos eko – zalety

Opakowania na wynos eko mają wiele zalet zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów oraz planety.

 • Jednorazowe ekologiczne opakowania na wynos są przyjazne środowisku. Wyrzucone po użyciu przez klienta szybko się rozkładają, nie obciążając środowiska naturalnego.
 • Papierowe opakowania na wynos są tanie i łagodne dla portfela. Jednocześnie występują w wielu typach, które łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Mogą to być zarówno zamykane pojemniki jak i tacki itp.
 • Papierowe pojemniki są też poręczne i lekkie. Dla klientów wygodne, dla środowiska korzystniejsze w transporcie, dla Ciebie to sposób na ekologiczne pakowanie zamówień.
 • Ekologiczne opakowania na wynos mogą być wykonane z alternatywnych materiałów, takich jak pulpa trzcinowa itp. 
 • Niewątpliwą zaletą korzystania w gastronomii z ekologicznych opakowań, jest to, że Twoja firma zyskuje w oczach zaangażowanych ekologicznie klientów. 

Podkreślamy też, że naturalne materiały podlegają recyklingowi i szybciej się rozkładają, a niektóre surowce są nawet kompostowalne. 

 

Opakowania na wynos dla Twojej firmy

W Horecapak Bydgoszcz zamówisz opakowania na wynos w wersji eko, z pomocą których wyposażysz zaplecze swojej firmy. Posiłki i napoje z powodzeniem zapakujesz dla klientów w poręczne lunchboxy, food boxy oraz zamykane kubki papierowe. 

Jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, możesz zdecydować się na zamówienie pojemników zgrzewanych, które zapewniają jeszcze wyższą jakość opakowania i bezpieczeństwa zapakowanych dań. 

Podczas sprzedaży na wynos przydają się również otwarte tacki i papierowe talerze oraz kubki z podcięciem. Niezależnie od tego, jaką ofertę ma Twoja restauracja, zamówisz pasujące pojemniki na zamówienia. 

Aby klient mógł w pełni cieszyć się posiłkiem zakupionym na wynos, ważne jest, aby zamówienie było zapakowane w poręczne pudełko, które wygodnie trzyma się w dłoni.

Zamów ekologiczne opakowania na wynos z Horecapak i pakuj zamówienia klientów w sposób świadomy i przyjazny dla środowiska. W razie pojawienia się pytań chętnie doradzimy. Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy.