Chemia domowa – mydła, proszki, płyny i inne preparaty chemii gospodarczej

Cenisz sobie doskonałą czystość i szukasz produktów, które pomogą Ci w utrzymaniu porządku w domu lub mieszkaniu? Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie wysokiej jakości chemia domowa. Dzięki niej pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń z kuchni, łazienki, a także innych pomieszczeń domowych. Najlepsze na rynku preparaty bardzo szybko rozprawią się nawet z bardzo dużym brudem.

Aktywne filtry

Chemia domowa do mycia naczyń

Uwielbiasz, kiedy Twoje naczynia lśnią od czystości? Usunięcie resztek potraw, a także smug i zacieków jest możliwe dzięki skoncentrowanemu płynowi do mycia naczyń kuchennych. Taki preparat idealnie nadaje się do różnego rodzaju materiałów. Można zastosować go do talerzy szklanych czy ceramicznych, sztućców metalowych, a także innych naczyń z tworzywa sztucznego.

Poza świetnymi efektami i doskonałą czystością możesz także wybrać wersję zapachową, która odpowiada Ci najbardziej. Wśród dostępnych aromatów znajdują się warianty:

  • rumiankowy,
  • kwiatowy,
  • cytrynowy,
  • marakuja,
  • aloes+avocado (balsam).

Proszki do prania i koncentraty do płukania

Nie ma nic przyjemniejszego niż czyste i świeżo pachnące pranie. Żeby jednak utrzymać jakość i kolor tkanin, niezbędne jest stosowanie odpowiednich preparatów. Najlepiej sprawdzi się w tym przypadku klasyczny proszek. Ten świetnie nadaje się do prania ręcznego, jak i do zastosowania w pralkach. 

Proszek dostępny w naszej ofercie rozpuszcza się w trakcie prania i usuwa nawet trudne zabrudzenia. Jest także uniwersalny – nadaje się do prania jasnego i kolorowego. Sam proszek do prania to jednak nie wszystko. Bardzo ważne jest zastosowanie płynu do płukania. Nasza oferta to preparaty przeznaczone dla każdego – sprawdzą się nawet w przypadku alergików. Unikalna formuła preparatów, zamknięta w mikrokapsułkach sprawia, że zapach jest intensywniejszy niż przy stosowaniu klasycznych koncentratów.

Pozostała chemia domowa

Żeby utrzymać porządek w domu czy mieszkaniu warto sięgnąć także po inne preparaty z kategorii chemii gospodarczej. Są to między innymi mydła w płynie oraz do mycia i dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń sanitarnych.

Jeżeli masz jakieś pytania - skorzystaj z naszego formularza kontaktowego.