Inne

Podkategorie

 • Kubki papierowe

  Kubki papierowe – uniwersalne i wyjątkowo wytrzymałe

  Kubki papierowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań przeznaczonych do gastronomii i nie tylko. Są one wyjątkowo cenione za swoją wytrzymałość. Zdarza się, że są one błędnie klasyfikowane jako mniej trwałe od swoich plastikowych odpowiedników. Natomiast te doskonałe spełniają swoje zadanie. Wybierając kubki papierowe do serwowania kawy czy herbaty na wynos w lokalu gastronomicznym, czy na stacji benzynowej – można mieć także pewność, że ciepły napój będzie znacznie dłużej utrzymywał swoją temperaturę.

 • Sztućce jednorazowe

  Sztućce jednorazowe

  Sztućce jednorazowe oraz pokrewne akcesoria nie bez przyczyny zasilają zaplecza gastronomiczne. Dania na wynos byłyby bez nich problematyczne dla klientów. Desery lodowe w punktach gastronomicznych także nie byłyby tak atrakcyjne, gdyby nie można było dołączyć do nich szpatułki. 

  Dodatkowe akcesoria, takie jak serwetki, serwetki-kangurki itp. to z kolei nieodłączny element wyposażenia dobrej restauracji. 

 • Talerze jednorazowe

  Talerze jednorazowe i tacki spożywcze

  Talerze jednorazowe, tacki oraz miski to niewątpliwie obowiązkowy element wyposażenia firmy cateringowej podczas obsługi wydarzeń, eventów, imprez czy zamówień dla klienta. Służą do wydawania porcji posiłków czy wykładania na stół przekąsek. 

  W Horecapak Bydgoszcz oferujemy różne rodzaje takich talerzyków jednorazowych, dzięki czemu zaopatrzysz się w potrzebne akcesoria do pracy podczas kolejnych zaplanowanych imprez. 

 • Flaczarki i bulionówki
 • Tace cateringowe

  Tace cateringowe i patery

  Tace cateringowe to niezbędne produkty, by wygodnie i sprawnie wydawać zamówienia klientów. Przekąski na zimno i na ciepło wymagają odpowiedniego naczynia, by je podać i wyeksponować podczas uroczystości czy innych wydarzeń. 

  Nasze tace i patery cateringowe znacznie ułatwią proces pakowania i wydawania klientom ich zamówień. Zobacz pełną ofertę i zamów wybrane produkty! 

 • Serwetki gastronomiczne

  Serwetki gastronomiczne – podstawowe artykuły dla gastronomii

  Papierowe serwetki to podstawowe wyposażenie każdego punktu gastronomicznego. Dzięki nim możliwe jest zachowanie najwyższych standardów higienicznych. Takie artykuły wykorzystuje się nie tylko w punktach serwujących posiłki, ale również w barach czy hotelach. Wybierając serwetki, warto zwrócić uwagę na ich rodzaje. Te różnią się wieloma parametrami: ilością warstw, wymiarami, kolorem, wykończeniem. Nasza oferta to serwetki gastronomiczne dopasowane do każdych potrzeb.

 • Etui na sztućce

Aktywne filtry