Pojemniki cukiernicze

Pojemniki cukiernicze przydają się w codziennej pracy kawiarni i nie tylko. Sprawdzają się jednak świetnie jako opakowania na słodkie łakocie kupowane na wynos przez klientów. Pojemniki tego typu to też rozwiązanie skrojone na potrzeby klasycznych cukierni. Kostka sernika? Owocowa babeczka? Nic prostszego, niż zapakować takie zakupy w pudełka cukiernicze!

Sprawdź naszą pełną ofertę i wybierz pudełka, które spełnią Twoje oczekiwania i odnajdą się w Twoim biznesie. 

Aktywne filtry

Pudełka cukiernicze na potrzeby kawiarni

Pudełka cukiernicze to must have zaplecza kawiarni i cukierni. W końcu w coś trzeba zapakować słodkie zakupy klientów! 

Opakowania muszą być odpowiednio wyprofilowane, tak by zmieściły się w nich wysokie kostki ciast lub zdobione torciki. Odpowiednia wysokość i szerokość pudełka sprawia, że słodycze nie stracą swojego oryginalnego kształtu i nie uszkodzą się podczas transportu.

Jak i gdzie wykorzystasz pudełka cukiernicze?

  • W cukierni podczas sprzedaży słodkich przysmaków.
  • W kawiarni do pakowania zamówień na wynos lub pakowania klientom lokalu niedokończonych deserów.

Dzięki opakowaniom cukierniczym słodycze będą bezpieczne i klient doniesie lub dowiezie swoje zakupy do celu w nienaruszonym stanie. Jemy też oczami, dlatego dbałość o wygląd posiłków, także tych słodkich, to ważna kwestia!. 

Co więcej, pudełka cukiernicze chronią artykuły spożywcze przed czynnikami zewnętrznymi i atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr i ewentualne zabrudzenia. 

Zadowolony klient to powracający klient. Dbaj o to, by wyposażenie Twojej cukierni lub kawiarni było kompletne i praktyczne.

Opakowania cukiernicze: różne rodzaje

Opakowania cukiernicze dla gastronomii oferujemy w kilku rodzajach. Dobierzesz je do swojego biznesu, by jak najlepiej obsługiwać klientów i zapewnić im możliwie najlepsze pakowanie zamówień. 

W ofercie Horecapak znajdziesz opakowania cukiernicze w kilku typach:

  • opakowania cukiernicze izotermiczne
  • zespolone opakowania cukiernicze z dołączonym wieczkiem.

Sprawdź naszą pełną ofertę opakowań na desery i wybierz produkty o odpowiednich parametrach dla charakteru Twojego biznesu!