Zgrzewarki do opakowań i pojemników

W restauracji prowadzącej zamówienia z dowozem lub oferującej dania na wynos zgrzewarki do opakowań i pojemników są niezbędnym elementem wyposażenia. Bez nich niemal niemożliwe byłoby sprawne i skuteczne pakowanie zamówień na wynos oraz dowożonych pod adres klienta.

W ofercie Horecapak znajdziesz zgrzewarki gastronomiczne, które sprawdzą się w Twoim biznesie.

Aktywne filtry

Jak działają zgrzewarki do opakowań?

Zgrzewarki do opakowań działają, łącząc na gorąco pudełka jednorazowe z folią spożywczą. Dzięki takiemu zabiegowi szybko i sprawnie zamykasz opakowania z jedzeniem. 

Szczelne pakowanie zamówień klientów restauracji sprawia, że dania z dostawą bezpiecznie docierają do klientów.

Catering dowożony do klienta powinien przyjeżdżać do niego szybko i być zapakowany w higieniczny sposób. Jest to możliwe, warto stosować opakowania PP i zamykać je za pomocą zgrzewarki.  

Posiłki w szczelnie zamkniętych pudełkach dają gwarancję, że dostarczone jedzenie:

  • będzie utrzymywało odpowiednią temperaturę, 
  • nie wyleje się z pojemnika,
  • będzie zapakowane z zastosowaniem wysokiego standardu higieny i podczas transportu nie dostaną się do niego żadne zanieczyszczenia.

Zgrzewarki do opakowań i inne akcesoria

Do szczelnego i bezpiecznego zapakowania cateringu lub pojedynczych zamówień na wynos potrzebne są zgrzewarki oraz akcesoria

Przygotuj odpowiednie wyposażenie do prowadzenia wysokiej jakości cateringu dla swoich klientów! Zaopatrz się w:

  • opakowania do zgrzewu dostosowane do Twoich potrzeb oraz oferowanego menu,
  • folie do zgrzewarek, z których pomocą szczelnie zamkniesz pojemniki gastronomiczne,
  • ramki do zgrzewarki kompatybilne z pojemnikami,
  • matryce do zgrzewarki,
  • no i oczywiście pamiętaj, że podstawą jest porządna zgrzewarka do opakowań

Z pomocą powyższych akcesoriów możesz dostosować zaplecze swojego biznesu do higienicznego i szczelnego zamykania zamówień w pojemnikach z PP. 

Zgrzewarki gastronomiczne w codziennej pracy restauracji 

Zgrzewarki gastronomiczne są stałym elementem wyposażenia większości restauracji oraz firm cateringowych. Zapewniają komfortowe i bezpieczne dowiezienie zamówień do miejsc docelowych.

Zgrzewarki pozwalają uniknąć wylania się zawartości pojemników, szybkim spadkom temperatury posiłków itp. Dzięki nim klienci otrzymują pełnowartościowe i doskonałej jakości zamówienia gastronomiczne. 

Jakie zgrzewarki do opakowań oferujemy?

  • Zgrzewarka AG02E to ręczna zgrzewarka o poręcznym kształcie. Z użyciem AG02E szybko i sprawnie zapakujesz posiłki na tacce z użyciem termoplastycznej folii spożywczej. Do produktu dobierz odpowiednią matrycę, która umożliwi szczelne zamykanie pojemników.
  • Zgrzewarka Manupack-190 to stalowa i zapewniająca najwyższe higieniczne standardy zgrzewarka gastronomiczna. Używając produktu, sam dostosowujesz temperaturę do wymagań danego typu opakowania.

Zgrzewarki do opakowań dostępne w ofercie Horecapak są kompaktowe i lekkie, dzięki czemu korzystanie z nich jest łatwe i szybkie. Jeśli w Twojej restauracji jeszcze nie znalazło się miejsce dla zgrzewarki, koniecznie zdecyduj się na jeden z naszych modeli.

Zgrzewarki odmienią oblicze Twojego biznesu, sprawiając, że dostawy i zamówienia na wynos wskoczą na nowy poziom jakości. Posiłki będą docierać do klientów, zachowując odpowiednią temperaturę i swoje walory smakowe. 

Jeśli masz pytania dotyczące oferty zgrzewarek, napisz do nas! Z przyjemnością doradzimy Ci podczas zakupów.