Gastronomia

Jednorazowe opakowania gastronomiczne

W gastronomii wykorzystuje się opakowania jednorazowe, dzięki którym jest możliwe dostarczanie posiłków klientom zamawiającym dania na wynos. Folia aluminiowa, pojemniki PP, sztućce z różnych materiałów (również naturalnych), a także torby papierowe przydają się codziennie w branży spożywczej i gastronomicznej.

Opakowania dla gastronomii, które znajdziesz w naszej ofercie, spełnią oczekiwania każdej restauracji i ułatwią proces pakowania oraz dostawy posiłków na wynos. 

Podkategorie

 • Zgrzewarki

  Zgrzewarki do opakowań i pojemników

  W restauracji prowadzącej zamówienia z dowozem lub oferującej dania na wynos zgrzewarki do opakowań i pojemników są niezbędnym elementem wyposażenia. Bez nich niemal niemożliwe byłoby sprawne i skuteczne pakowanie zamówień na wynos oraz dowożonych pod adres klienta.

  W ofercie Horecapak znajdziesz zgrzewarki gastronomiczne, które sprawdzą się w Twoim biznesie.

 • Folie do zgrzewarek

  Folie do zgrzewarek

  Folie do zgrzewarek to niezbędne akcesoria w pracy restauracji i firmy cateringowej. Folia, razem ze zgrzewarką oraz pojemnikiem, tworzy kompletny zestaw do profesjonalnego pakowania posiłków na wynos lub dowożonych do klienta. 

  Sprawdź naszą ofertę i wybierz folię, która spełnia Twoje oczekiwania oraz dowiedz się, jakie inne akcesoria powinny znaleźć się w Twoim koszyku. 

 • Pojemniki

  Pojemniki jednorazowe

  Pojemniki jednorazowe to wyposażenie niezbędne w firmach i zakładach związanych z gastronomią. Powstają z różnych materiałów, co wpływa na ich cenę. Mogą być przeznaczone do różnych typów żywności. Szeroka oferta pozwala na dobranie opakowań do potrzeb Twojej firmy. Zaopatrzymy Cię kompleksowo!

  Poznaj naszą ofertę opakowań i zrób zakupy, dzięki którym zamówione w Twojej restauracji posiłki dotrą bezpiecznie do klientów. 

 • Inne

Aktywne filtry