GASTRONOMIA

Pojemniki do zgrzewu – Bydgoszcz

Coraz więcej lokali gastronomicznych decyduje się na zakup specjalistycznej zgrzewarki, która pozwala na szczelne pakowanie żywności na wynos. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści, wpływając na wyższe zadowolenie klienta. W ofercie sklepu internetowego Horecapak dostępne są pojemniki do zgrzewu, a także folia przeznaczona do zgrzewarek. Dlaczego warto wybrać taki system pakowania?

Na czym polega zgrzewanie opakowań?

Zgrzewanie to proces, w którym pod wpływem wysokiej temperatury, opakowanie jest łączone z folią posiadającą odpowiednie właściwości termoplastyczne. W ten sposób powstaje idealnie szczelne i trwałe zamknięcie opakowania. Proces ten jest coraz częściej wykorzystywane przez lokale gastronomiczne oraz firmy zajmujące się cateringiem. W tym procesie niezbędne są trzy rzeczy: zgrzewarka, odpowiednie pojemniki do zgrzewu, a także folia.

Jakie zalety posiadają pojemniki do zgrzewu?

Pojemniki do zgrzewu są coraz chętniej wybierane w branży gastronomicznej. Firmy decydują się na inwestycję w zgrzewarkę, zdając sobie sprawę, jak wiele korzyści niesie ze sobą to rozwiązanie. Pojemniki zabezpieczone folią w procesie zgrzania gwarantują doskonałą ochronę żywności w procesie transportu. Dzięki temu, zapobiegają utracie temperatury, walorów smakowych oraz zabrudzeniom. Jedzenie trafia do odbiorcy w takim stanie, jakby dopiero przed sekundą wyszło z kuchni. W sklepie Horecapak Bydgoszcz klienci mogą wybrać różnorodne pojemniki do zgrzewu, zgodnie z indywidualną potrzebą.

Jest 402 produktów.

Pokazano 1-50 z 402 pozycji

Aktywne filtry