Pojemniki i opakowania na wynos dla gastronomii 

Wizyty w restauracji są zawsze ogromną przyjemnością. Pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa i elegancki wystrój są zawsze w cenie. Co jednak, jeśli część porcji zostanie niedojedzona i klient chciałby zabrać ją do domu? A może w swojej restauracji oferujesz zamówienia na wynos lub z dowozem? Wówczas nieocenione są pojemniki i opakowania na wynos

Zapewnij sobie komfort szybkiego i wygodnego pakowania posiłków do jednorazowych pojemników i daj swoim gościom możliwość bezpiecznego i higienicznego dowiezienia jedzenia do domu. Opakowania na wynos w gastronomii są nie tylko przywilejem, ale już niemal obowiązkiem. 

Jest 102 produktów.

Pokazano 1-50 z 102 pozycji

Aktywne filtry

Pojemniki na wynos – codzienność w dużym mieście

W dużym mieście wydawanie posiłków na wynos jest codziennością. To dlatego, że funkcjonuje tam wiele restauracji oraz punktów gastronomicznych i mieszka wiele setek tysięcy osób korzystających z usług restauracyjnych. Tym samym codziennością i obowiązkowym elementem wyposażenia gastronomii stają się pojemniki na wynos.  

Hurtownia Horecapak zlokalizowana jest pod Bydgoszczą, gdzie opakowania na wynos są przydatne ze względu na duże zainteresowanie mieszkańców posiłkami dowożonymi do domu lub ofertą zamówień na wynos.

Pojemniki na wynos, w szczególności te z funkcją zgrzewu, są chętnie wykorzystywane w sprzedaży diet pudełkowych. Polecamy je, bo dzięki zastosowaniu wysokiej temperatury do połączenia pudełka z folią, danie jest higienicznie zapakowane i nadaje się do bezpiecznego dowozu.

Z czego wykonuje się opakowania na wynos?

  • tworzywo EPS, czyli spieniony polistyren (potocznie zwany styropianem),
  • z materiału EPP, czyli spienionego polipropylenu o właściwościach podobnych do styropianu,
  • z tworzywa PP, czyli polipropylenu,
  • pojemniki na wynos wykonywane są także z papieru,
  • proponujemy również ekologiczne pojemniki na wynos z pulpy trzcinowej.

Wybór pojemnika zależy od Twoich potrzeb, posiłków, jakie oferujesz oraz budżetu. 

Na jakie opakowania na wynos warto się zdecydować?

Wybór opakowania na wynos zależy więc od aspektu finansowego, ale także charakteru Twojej działalności gastronomicznej.

Firmy oferujące catering decydują się na opakowania do zgrzewu (dodatkowe akcesoria, takie jak zgrzewarki oraz folie do zgrzewu też zamówisz w Horecapak). Pojemniki gastronomiczne na wynos dzielą się nie tylko na te zgrzewane i niezgrzewane. Zobacz, jakie typy opakowań proponujemy:

  • Opakowania z podziałem, w których możesz wyeksponować różne składniki, po czym na przykład zgrzać je z pomocą zgrzewarki i nie martwić się, że poszczególne części dania się wymieszają.
  • Opakowania bez podziału, jeśli kwestia mieszania się elementów posiłku nie jest dla Ciebie istotna.
  • Jednokomorowe pojemniki na wynos na zupę oraz sosy. 
  • Pudełka z pokrywką lub bez pokrywki.
  • Foodboxy różnego rodzaju. 

Pojemniki i opakowania na wynos są nieodłącznym elementem wyposażenia restauracyjnego zaplecza. Przydają się nawet w niewielkim punkcie gastronomicznym oraz kawiarni. Nie może się bez nich obejść żadna firma cateringowa oferująca obsługę imprez plenerowych czy usługę pudełkową.

Jeśli Twój biznes zalicza się do powyższych, na pewno szukasz dobrej oferty pojemników i opakowań na wynos. Znajdziesz je tutaj, w hurtowni Horecapak. Aby zadać dodatkowe pytania, napisz do nas