Czystość i higiena

Podkategorie

 • Dezynfekcja

  Środki dezynfekujące i odkażające

  Ostatnie lata sprawiły, że środki dezynfekujące i środki odkażające stały się elementem obowiązkowym wyposażenia domu i firmy. Muszą znaleźć się w dostępnym miejscu, warto by były poręczne. Nie da się też ukryć, że szczególnie w firmie przydaje się spory zapas takich specyfików.  

  Przygotowaliśmy ofertę pełną świetnych jakościowo produktów do dezynfekcji skóry i powierzchni. Wybierz produkty na zaplecze swojej firmy i do domowej szafki. 

 • Chemia profesjonalna

  Chemia profesjonalna dla hoteli, restauracji i firm cateringowych – doskonała skuteczność i wydajność

  Chemia profesjonalna to różnego rodzaju preparaty, które wyróżniają się wysoką skutecznością i doskonałą wydajnością, które są tak pożądane w branży HoReCa. Są to płyny, żele i pasty do specjalnych zastosowań. Profesjonalne środki czystości radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach, a dzięki nim można pozbyć się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. To nie tylko czystość, ale także najwyższa higiena i świeżość – te są wyjątkowo ważne szczególnie w przypadku obiektów publicznych, które codziennie odwiedzają tysiące osób.

 • Chemia domowa

  Chemia domowa – mydła, proszki, płyny i inne preparaty chemii gospodarczej

  Cenisz sobie doskonałą czystość i szukasz produktów, które pomogą Ci w utrzymaniu porządku w domu lub mieszkaniu? Odpowiedzią na Twoje potrzeby będzie wysokiej jakości chemia domowa. Dzięki niej pozbędziesz się wszelkich zabrudzeń z kuchni, łazienki, a także innych pomieszczeń domowych. Najlepsze na rynku preparaty bardzo szybko rozprawią się nawet z bardzo dużym brudem.

 • Chemia samochodowa

  Profesjonalna chemia samochodowa – czyste i zadbane auto

  Chemia samochodowa to różnego rodzaju preparaty, których zadaniem jest usuwanie zabrudzeń z poszczególnych części pojazdu, a także ich ochrona przed zanieczyszczeniami lub czynnikami atmosferycznymi. Regularna pielęgnacja samochodu i profesjonalna chemia samochodowa są w stanie wydłużyć wytrzymałość tapicerki oraz innych komponentów pojazdu. Dzięki nim auto pięknie się prezentuje, co przekłada się także na sam komfort jazdy kierowcy i pasażerów.

 • Ręczniki składane ZZ
 • Ręczniki na rolce
 • Papiery toaletowe

  Niezbędnym wyposażeniem każdej toalety jest papier toaletowy. Wybór odpowiedniego papieru jest tylko z pozoru prosty. Wiele zależy od tego, jak często użytkowana jest dana toaleta, a także czy kupujemy papier do domowej toalety, czy może biurowej lub publicznej. Do wyboru są papiery w różnych kolorach, jak i wzorach. Różnią się od siebie również grubością (dostępne są papiery 2-warstwowe i 3-warstwowe) oraz liczbą rolek w jednej paczce. Z reguły im więcej rolek papieru toaletowego w opakowaniu, tym bardziej ekonomiczny jest to zakup. Co ważne, w wielu przypadkach lepszą decyzją jest kupienie papieru grubszego i tym samym nieco droższego, ponieważ cienki znacznie szybciej się zużywa.

  Papier toaletowy, a także ręczniki papierowe, najczęściej wykonywane są z celulozy, czasem z makulatury. Ten papier „z odzysku” jest dla wielu mniej komfortowy w użytkowaniu, ale za to lepszy dla środowiska. Ponowne użycie surowców jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania planety. Gdy stawiamy na szary papier toaletowy, możemy mieć pewność, że jest go dobry wybór, jeśli chodzi o wspieranie ekologicznych rozwiązań. Tego rodzaju papier jest wydajny i doskonale sprawdza się w toaletach, w których jest duże zapotrzebowanie na tego typu produkt (toalety publiczne, w lokalach, w biurach).

  Oferujemy uniwersalny papier toaletowy (szary lub biały) dobrej jakości, w dużych, ekonomicznych rolkach i w wersji standardowej, pasującej do większości dozowników.

 • Papierowe serwetki
 • Czyściwa
 • Rękawiczki
 • Worki do segregacji...

  Worki do segregacji śmieci

  Segregacja śmieci to już konieczność. Im lepiej rozsortowane odpady, tym łatwiej poddać je recyklingowi, co z kolei ma pozytywny wpływ na środowisko, na życie ludzi i zwierząt. W celu poprawnej segregacji potrzebne są odpowiednie worki do śmieci. W zależności od zapotrzebowania i wielkości koszy można wybierać spośród różnej pojemności. Dostępne są worki 30 l, 35 l, 60 l, 120 l, 160 l, 240 l – to spośród tych rozmiarów klienci najczęściej wybierają worki do segregacji odpadów.

  Worki na śmieci w różnych wariantach

  To, jakie worki na śmieci wybierzemy, głównie zależy od rodzaju odpadów, które planujemy w nich składować. Cieńsze sprawdzą się do gromadzenia plastiku, grubsze i większe będą odpowiednie na szkło lub papier. Kupując worki do segregacji, nie warto wybierać najtańszych modeli. Worki do śmieci dostępne na naszej stronie są przede wszystkim wytrzymałe. Większość z nich jest na tyle uniwersalna, że można używać ich do różnego rodzaju odpadów. Dla własnej wygody warto wybrać odmienne wersje kolorystyczne worków i według ustalonego schematu gromadzić poszczególne śmieci, na przykład szkło zawsze w zielonych, plastik w żółtych, a papier w niebieskich. Znacznie ułatwia to dbanie o segregację odpadów na co dzień. Dla osób szczególnie ceniących sobie wygodę, polecamy worki z taśmą ułatwiającą szczelne zamykanie worków – taśma ściąga górną krawędź, daje możliwość bezproblemowego zamknięcia worka i minimalizuje ryzyko rozsypania się śmieci. Gdy worek z taśmą zostanie maksymalnie wypełniony, wystarczy zawiązać „uszy” i gotowe. Worki do segregacji powinny być odporne na rozciągnięcie, przebicie i rozerwanie. Dlatego zawsze warto sprawdzać grubość materiału, z którego zostały wykonane. Wielu klientów wybiera także worki wydzielające przyjemny zapach, który niweluje woń gromadzonych w nich odpadów. Tego typu worki do śmieci przydają się przy segregacji odpadów bio, czyli resztek jedzenia, odpadów z warzyw i owoców, czy fusów po napojach.

 • Akcesoria

Aktywne filtry